Zdobienie odzieży haftem komputerowym

wpis w: Blog | 0

Samodzielnie projektowana odzież z nadrukiem jest towarem, na który zapotrzebowanie wciąż rośnie. W efekcie tego firmy trudniące się opisywaną profesją nieustannie zwiększają liczbę metod nadruku na odzież. Producenci chcą poszerzać skalę materiałów i wzorów na nie nanoszonych. Metodami nadruku na odzież są między innymi: najpowszechniejsza z technik – Sitodruk, niedawno powstała technika nadruku DGT, czy coraz popularniejsza technika Flex i Flox. Kolejną metodę stanowi haft komputerowy na odzieży.

Haft komputerowy na odzieży to jedna z najstarszych, najbardziej sprawdzonych technik druku. Daje ogrom możliwości:

  • Różne rodzaje nici – w hafcie komputerowym wykorzystuje się nici bawełniane, fluorescencyjne, metaliczne, neonowe, poliestrowe, a nawet ognioodporne. Gama ich kolorów jest nieograniczona.
  • Różne grubości nici – w ofercie haftu komputerowego znajdują się różnorodnej grubości nici – od cienkich, delikatnych, aż po grube, widoczne z daleka.
  • Szeroka gama materiałów – opisywana technika pozwala na wykonywanie nadruków zarówno na cienkich materiałach, jak i grubych, na przykład na skórze czy frote. Haft komputerowy można więc nanieść na każdy materiał.
  • Skomplikowany wzór – haft komputerowy jest wykonywany za pomocą nowoczesnych maszyn produkowanych w Japonii. Maszyny te pozwalają na haftowanie drobnych wzorów, również w jakości 3D.
  • Możliwość wykonania nadruku na jednej sztuce odzieży – główną zaletą haftu komputerowego jest to, że można go wykonać na wyłącznie jednej sztuce odzieży. Metoda ta jest wykorzystywana nie tylko przez hurtowych, lecz także przez jednostkowych klientów.
  • Niewielki koszt – cena wykonania nadruku haftem komputerowym jest zależna od stopnia skomplikowania wzoru. Koszt stworzenia prostego wzoru wynosi niekiedy zaledwie 30 zł. Trudne do wykonania wzory zamykają się w kwocie 250 zł.

Haft komputerowy pozwala na osiągnięcie precyzyjnego, gęstego ściegu, zgodnego z oczekiwaniami klienta. Jeśli będą Państwo zainteresowani tą metodą, zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Haft na odzieży

Zostaw Komentarz