Druk na odzieży

Jesteśmy firmą z Tomaszowa Mazowieckiego, projektującą oraz tworzącą nadruki na koszulkach. Na dzień dzisiejszy koszulka nie jest już tylko okryciem typowym wierzchnim, to także rzecz, dzięki której będziemy wyróżniać się z coraz to bardziej szarzejącego tłumu.

Dzięki możliwości wydrukowania dowolnej grafiki, możesz na swojej odzieży posiadać praktycznie każdy wzór oraz treść.To idealny sposób na manifestowanie swoich poglądów oraz wykreowanie oryginalnego siebie. Nadruki na koszulkach realizujemy w postaci projektów zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Nasza odzieżowa oferta z nadrukiem sidodruk wyróżnia się na tle konkurencji wysoką jakością oraz odpornością na szkodliwe działanie czynników chemicznych, w tym także prania.

Tworzone przez nas nadruki na odzież wykonujemy techniką sitodruku, metodą flex (folia), DTG oraz haftu komputerowego.

Szczególnie polecamy nadruki na odzieży sitodrukiem, która na chwilę obecną jest najpopularniejszym sposobem na kreowanie innowacyjnego tworu na różnorakich t-shirtach, co oznacza także, iż na rynku dostępnych jest szereg ofert z tego zakresu. Jesteśmy w stanie zaproponować państwu idealny kompromis pomiędzy ceną a jakością oferowanej przez nas odzieży wykonanej z nadrukiem sidodruk.

Stale rozwijamy naszą działalność o coraz to bardziej innowacyjne funkcjonalności, dzięki czemu potrafimy sprawnie dostosować się do zmieniających się trendów w modzie,a tym samym przypodobać nawet najwybredniejszym gustom.

Odzież z nadrukiem w Łodzi

Różnorodność naszej oferty sprawia, że jesteśmy w stanie wykonywać nadruki najbardziej skomplikowane. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cały czas podwyższamy nasze kompetencje. Stosujemy wysokiej jakości urządzenia i nowoczesne techniki.

Możemy podjąć się wykonania każdego projektu. Klienci indywidualni mogą przez to stworzyć unikatowy prezent dla bliskiej osoby, a firmy zaopatrzyć pracowników lub obdarować klientów produktami z logo przedsiębiorstwa. Zawsze staramy się dopasować do oczekiwań.

Chętnie dowiemy się, jakie są Twoje wymagania. Jeśli nie wiesz, jaka technika druku sprawdzi się w Twoim przypadku, to chętnie pomożemy i doradzimy w doborze najlepszego rozwiązania.

Jeśli masz gotowy projekt, to możesz go nam wysłać razem z innymi informacjami dotyczącymi Twoich wymagań, a my chętnie stworzymy dla Ciebie ciekawą ofertę. W każdym przypadku dbamy o to, by współpraca była owocna.

Korzystamy z wysokiej klasy mediów, takich jak tusze, podkłady etc. Dzięki temu druk jest stosunkowo trwały i doskonale się prezentuje.

 

Co sprawdzi się najlepiej – odzież z nadrukiem w Łodzi

Sitodruk – trwała technika, idealna dla większych zamówień (najlepiej od 30 koszulek w górę)

Folia flex i flock – sposób dobry nawet dla małych zleceń, jednak posiada ograniczenia pod względem kolorystyki

Druk DTG – metoda pozwalająca na wykonywanie przejść tonalnych, dlatego można z jej pomocą nadrukować na odzieży nawet fotografię

Haft komputerowy – prezentuje się elegancko i wyróżnia się ciekawą fakturą, jest idealny do wykonywania logotypów.

(odzież z nadrukiem Łódź)

Skontaktuj się z nami!

Zapytaj o ofertę
Imię

E-mail

Telefon

Treść wiadomości