Metoda haftu komputerowego należy do najstarszej z technik zdobienia odzieży. Zawsze była ceniona za swoją elegancje i możliwości. Haft komputerowy (Łódź) powstaje przy użyciu wielu rodzajów nici m. in. wyróżniamy nici poliestrowe, bawełniane, metaliczne, ognioodporne, fluorysencyjne czy też neonowe. Nici hafciarskie występują w bardzo szerokiej gamie kolorów oraz kilku rodzajach grubości. Ta technika nadaję się na dosłownie każdy materiał, z łatwością jesteśmy w stanie haftować np. na grubej skórze czy bardzo cienkim materiale.

Dodatkową zaletą jest to, iż haft komputerowy (Łódź) można wykonać od jednej sztuki odzieży! Prosty napis czy grafika nie wymaga przygotowalni. Bardziej skomplikowane wzory potrzebują jedna wykonania programu hafciarskiego. Cena za przygotowanie projektu jest zależna od stopnia skomplikowania wzoru, może być to 30zł przy dosyć prostych grafikach nawet to 250zł. Przy dużych zamówieniach usługa ta w naszej firmie jest bezpłatna. Projekt wykonujemy zawsze tylko raz i zostaje on w naszych zbiorach, dzięki temu kolejne usługi haftowania będą zdecydowanie tańsze. Jeżeli chodzi o cenę samego haftu komputerowego (Łódź) jest ona uzależniona od ilości wkłuć igły w materiał a więc czasu jaki maszyna potrzebuje aby wykonać określoną aplikacja.

Komputerowy haft (Łódź) doskonale nadaję się do znaczenia koszulek, koszulek polo, bluz, czapek z daszkiem, czapek zimowych, filcach, ręcznikach, torbach i w zasadzie na wszystkim co tylko przyjdzie nam do głowy. Wszędzie tam gdzie zależy nam na eleganckich aplikacjach np. na marynarkach, koszulach ta metoda będzie dobrym wyborem.

Dzięki możliwości zastosowania różnych rodzajów ściegów jesteśmy w stanie uzyskać ciekawe efekty, które sprawiają, że haft przykuje uwagę bardziej niż pozostałe metody znaczenia. Nasza firma używa również haftu 3D, ten świetnie sprawdza się przy zdobieniu np. czapek z daszkiem oraz koszulek z haftem komputerowym (Łódź).

Nasza siedziba znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim (woj. Łódzkie). Dysponujemy nowoczesnymi maszynami produkowanymi w Japonii. Kraj ten jest światowym liderem w produkcji hafciarek. Japońskie hafciarki są znane ze swojej wydajności, niezawodności a przede wszystkim powtarzalności. Zastosowanie takich maszyn przekłada się na efekt końcowy haftu. Jest dokładny a wzory mogą być bardzo skomplikowane, nasze maszyny wykorzystują pozycjonowanie materiału za pomocą wbudowanych kamer śledzących pole haftu. Transfer wiedzy z Japonii do województwa łódzkiego przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług. Prócz sprzętu oczywiście posiadamy wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu haftu komputerowego (Łódź), nasze aplikacje, naszywki są dokładne, ścieg jest gęsty i bez defektów.

 

Haft komputerowy w Łodzi - dlaczego warto?

Haft komputerowy (Łódź) wyróżnia się wysoką efektywnością. Nasi klienci z Łodzi mogą liczyć na szybkie wykonanie usługi, nie obawiając się o profesjonalizm jej wykonania. Za sprawą stosowania wspomnianych urządzeń możemy obsłużyć nawet najbardziej wymagających klientów, zlecających wykonanie licznych haftów na różnego rodzaju materiałach.

Chcesz zapewnić pracownikom odzież firmową? W takim razie na wybranych produktach możemy umieścić logo Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki temu mogą poczuć większą więź z marką, a także pozytywnie wpłynie to na klientów. Spójny wizerunek jest ciepło odbierany przez gości np. odwiedzających biuro.

Haft komputerowy w Łodzi może także zostać wykorzystany do produkcji gadżetów reklamowych (np. w ramach nanoszenia logo marki na bawełniane koszulki lub torby rozdawane na targach, lub jako gratis do zakupów klienta).

 

Haft komputerowy w Łodzi - nasza oferta

Spośród licznych technik zdobienia odzieży, haft komputerowy (Łódż) jest najbardziej elegancki. Wyróżnia się nie tylko wyglądem, ale również fakturą.

Jeśli chcesz ozdobić odzież za pomocą tej techniki, jednak nie masz pomysłu, jak zaplanować grafikę, to nasi specjaliści chętnie Ci doradzą! Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy podjąć się najbardziej skomplikowanych zleceń. Jeżeli interesuje Cię haft komputerowy w Łodzi, to chętnie Ci pomożemy. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami.

Skontaktuj się z nami!

haft komputerowy na odzieży
maszyna do haftu komputerowego