Jak wykonuje się nadruki na koszulkach?

wpis w: Blog | 0

Koszulki z nadrukiem stają się coraz popularniejsze. Kiedyś były wykorzystywane głównie jako oryginalne, zabawne, noszone wyłącznie okazyjnie prezenty. Dzisiaj wiele osób samodzielnie projektuje nadruki na codzienną odzież dla siebie i swoich bliskich, a wykonanie zleca profesjonalistom. Specjalistyczne stworzenie nadruku skutkuje jego trwałością. Jak zatem wykonuje się nadruki na koszulach, żeby pogodzić walory estetyczne z trwałością?

Takich metod jest wiele. W naszej firmie stosujemy te, które gwarantują świadczenie usług na najwyższym poziomie. Należą do nich:

  • Nadruk DGT – ang. Direct to Garment, jest to drukowanie bezpośrednio na odzieży przy użyciu specjalistycznych drukarek. Technika DGT pojawiła się niedawno, jest efektywna, ale wymaga precyzji, dlatego właśnie wykonywanie nadruków tą metodą należy powierzyć profesjonalistom.
  • Haft komputerowy – w metodzie tej wykorzystuje się różnego rodzaju i różnej grubości nici, które pozwalają na tworzenie napisów i wzorów zarówno na cienkich, jak i grubych materiałach. Jest to jedna z najstarszych technik zdobienia odzieży, która nie narzuca żadnych ograniczeń.
  • Flex i Flox – ta technika cechuje się wyjątkową trwałością – wzór pozostaje na długo niezniszczony, a jego kolory nie blakną. We Flex i Flox wykorzystuje się jednokolorową folię, z której wycinany jest gładki w dotyku wzór.
  • Sitodruk – jest to najpopularniejsza metoda nadruku na koszulkach. Polega na drukowaniu niewielkich oczek w siatce w wybranych miejscach. Powszechność sitodruku wynika z tego, że można go stosować na niemalże każdym materiale.

Nasza firma, wykonująca nadruki na koszulkach, mieści się w Tomaszowie Mazowieckim w województwie łódzkim. Od lat świadczymy usługi dla mieszkańców okolic Łodzi, a także innych miast na terenie całej Polski. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Czekamy na Państwa pytania i pomysły. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości, podpowiemy, jaka metoda będzie najkorzystniejsza dla Państwa odzieży, a także zagwarantujemy możliwie najlepsze wykonanie.

Nadruki na koszulki

Zostaw Komentarz