Druk na odzieży

Jesteśmy firmą z Tomaszowa Mazowieckiego, projektującą oraz tworzącą nadruki na koszulkach. Na dzień dzisiejszy koszulka nie jest już tylko okryciem typowym wierzchnim, to także rzecz, dzięki której będziemy wyróżniać się z coraz to bardziej szarzejącego tłumu.

Dzięki możliwości wydrukowania dowolnej grafiki, możesz na swojej odzieży posiadać praktycznie każdy wzór oraz treść.To idealny sposób na manifestowanie swoich poglądów oraz wykreowanie oryginalnego siebie. Nadruki na koszulkach realizujemy w postaci projektów zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Nasza odzieżowa oferta z nadrukiem sidodruk wyróżnia się na tle konkurencji wysoką jakością oraz odpornością na szkodliwe działanie czynników chemicznych, w tym także prania.

Tworzone przez nas nadruki na odzież wykonujemy techniką sitodruku, metodą flex (folia), DTG oraz haftu komputerowego.

Szczególnie polecamy nadruki na odzieży sitodrukiem, która na chwilę obecną jest najpopularniejszym sposobem na kreowanie innowacyjnego tworu na różnorakich t-shirtach, co oznacza także, iż na rynku dostępnych jest szereg ofert z tego zakresu. Jesteśmy w stanie zaproponować państwu idealny kompromis pomiędzy ceną a jakością oferowanej przez nas odzieży wykonanej z nadrukiem sidodruk.

Stale rozwijamy naszą działalność o coraz to bardziej innowacyjne funkcjonalności, dzięki czemu potrafimy sprawnie dostosować się do zmieniających się trendów w modzie,a tym samym przypodobać nawet najwybredniejszym gustom.

Zapytaj o ofertę
Imię

E-mail

Telefon

Treść wiadomości