Metoda haftu komputerowego należy do najstarszej z technik zdobienia odzieży. Zawsze była ceniona za swoją elegancje i możliwości. Haft komputerowy powstaje przy użyciu wielu rodzajów nici m. in. wyróżniamy nici poliestrowe, bawełniane, metaliczne, ognioodporne, fluorysencyjne czy też neonowe. Nici hafciarskie występują w bardzo szerokiej gamie kolorów oraz kilku rodzajach grubości. Ta technika nadaję się na dosłownie każdy materiał, z łatwością jesteśmy w stanie haftować np. na grubej skórze czy bardzo cienkim materiale.

Dodatkową zaletą jest to, iż haft komputerowy można wykonać od jednej sztuki odzieży! Prosty napis czy grafika nie wymaga przygotowalni. Bardziej skomplikowane wzory potrzebują jedna wykonania programu hafciarskiego. Cena za przygotowanie projektu jest zależna od stopnia skomplikowania wzoru, może być to 30zł przy dosyć prostych grafikach nawet to 250zł. Przy dużych zamówieniach usługa ta w naszej firmie jest bezpłatna. Projekt wykonujemy zawsze tylko raz i zostaje on w naszych zbiorach, dzięki temu kolejne usługi haftowania będą zdecydowanie tańsze. Jeżeli chodzi o cenę samego haftu jest ona uzależniona od ilości wkłuć igły w materiał a więc czasu jaki maszyna potrzebuje aby wykonać określoną aplikacja.

Komputerowy haft doskonale nadaję się do znaczenia koszulek, koszulek polo, bluz, czapek z daszkiem, czapek zimowych, filcach, ręcznikach, torbach i w zasadzie na wszystkim co tylko przyjdzie nam do głowy. Wszędzie tam gdzie zależy nam na eleganckich aplikacjach np. na marynarkach, koszulach ta metoda będzie dobrym wyborem.

Dzięki możliwości zastosowania różnych rodzajów ściegów jesteśmy w stanie uzyskać ciekawe efekty, które sprawiają, że haft przykuje uwagę bardziej niż pozostałe metody znaczenia. Nasza firma używa również haftu 3D, ten świetnie sprawdza się przy zdobieniu np. czapek z daszkiem oraz koszulek z haftem komputerowym.

Nasza siedziba znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim (woj. Łódzkie). Dysponujemy nowoczesnymi maszynami produkowanymi w Japonii. Kraj ten jest światowym liderem w produkcji hafciarek. Japońskie hafciarki są znane ze swojej wydajności, niezawodności a przede wszystkim powtarzalności. Zastosowanie takich maszyn przekłada się na efekt końcowy haftu. Jest dokładny a wzory mogą być bardzo skomplikowane, nasze maszyny wykorzystują pozycjonowanie materiału za pomocą wbudowanych kamer śledzących pole haftu. Transfer wiedzy z Japonii do województwa łódzkiego przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług. Prócz sprzętu oczywiście posiadamy wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu haftu komputerowego, nasze aplikacje, naszywki są dokładne, ścieg jest gęsty i bez defektów.

haft komputerowy na odzieży
maszyna do haftu komputerowego